ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Одна з головних задач в області політики якості комбінату - випуск якісної продукції, що задовольняє запит споживача. На це спрямовано усе: згуртовування колективу єдиної ціллю - підвищення якості при зниженні витрат, оптимальні ціни на продукцію; мобілізація творчого та виробничого потенціалу; курс на науково-технічний прогрес; раціональна кадрова політика.

Постійний контроль за якістю налагоджений на всіх етапах виробничого ланцюга. Найсучасніша апаратура дозволяє керувати за допомогою комп'ютерної системи техпроцесом відцентрової виливки валків, робити експрес-аналіз валкових розплавів, виявляти дефекти на ранніх стадіях виробництва відливки.

На комбінаті діє та постійно удосконалюється система керування якістю, охоплюючи всі етапи випуску продукції, що дозволяє якості продукції комбінату знаходитися на рівні кращих світових стандартів. У 2002 р. система керування якістю продукції комбінату сертифікована по ІSO 9001, а у 2004 р. валки віднесені до 100 кращих товарів України.

Продукція НВВК високо оцінена міжнародними центрами якості TUV, EMRK та численними (більш 2-х десятків) міжнародними золотими і срібними дипломами, нагородами від "Брильянтової зірки за якість" (1997р.) до "Золотого Меркурія" (2004р.).

Валки з маркою "НВВК" відомі більш ніж у 20 країнах Європи, Азії, Африки, Близького Сходу, країн СНД. Комбінат є ключовим підприємством чорної металургії України, тому що поставляє усім вітчизняним меткомбінатам валки за цінами, значно нижче світових. НВВК є рентабельним підприємством, постійно веде технічне переоснащення винятково за рахунок відрахувань від власного прибутку, не прибігаючи до державних дотацій і фінансування.

Лутугинські валки широко використовуються для прокатки листа, профілю, у гумовотехнічної, масложировий, целюлозопаперової, мукомельно-круп'яної, шкіряної, нафтохімічної промисловості.

Лутугинські вальцеробники готові виготовити валки, що відповідають найвищим запитам замовника, за прийнятною ціною!

Animation of rotation is roll


Международная награда за Качество и коммерческий успех, 2001г.


Золотая стела «Качество ІІІ тысячелетия», 2001г.


Награда «Европейское качество», 2001г.


Почетная награда за высокое качество «Золотой ягуар», 2003г.


Почетная награда за высокое качество «Золотой Меркурий», 2004г.