ІСТОРІЯ КОМБІНАТУ

На південному сході України розташована Луганська область - "Східна брама" України. У 20-ти кілометрах від обласного центра знаходиться місто Лутугине, що придбало світову популярність завдяки науково-виробничому валковому комбінату.

Виникнення підприємства в 1897 році як Російсько-Бельгійського акціонерного товариства, було продиктовано бурхливим розвитком промисловості південного сходу країни.

За більш ніж вікову історію свого розвитку Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат став ключовим підприємством чорної металургії України, тому що від нього усі металургійні комбінати одержують основний інструмент прокатного стану - валки. Висока стійкість валків забезпечує ефективну роботу прокатних станів з мінімальною витратою енергоносіїв та матеріальних засобів.

Комбінат виготовляє валки всіх типів і розмірів для металургійної, паперової, борошномельної, гумовотехнічної та лакофарбової промисловості. Висока стійкість валків забезпечує ефективну роботу прокатних станів х мінімальною витратою енергоносіїв і матеріальних цінностей.

Підприємство активно здійснює зовнішньоекономічну діяльність, регулярно бере участь і виграє в тендерах по Індії, Македонії, Єгиптові й іншим країнам.

На нашому сайті надана коротка інформація про комбінат та основну продукцію. Подробиці можна одержати, скориставшись контактною інформацією

Наши валки - залог Вашего успеха!